Оновлення мультитулів та карабінів Munkees

Якщо ви любите активний відпочинок на природі, то з великою вірогідністю знайомі зі зручними та практичними інструментами від компанії Munkees. І на даний момент, ця компанія радує своїх шанувальників новою поставкою сувенірних карабінів та мультитулів, які точно стануть у пригоді в будь-якій поїздці.

Карабіни та мультитули від Munkees – це найкращі помічники під час активного відпочинку та подорожей. Карабіни можна використовувати для з’єднання різних предметів, зберігання речей на рюкзаку чи підвішування речей в палатку. А мультитули – це інструменти з декількома функціями, які можуть замінити цілий набір окремих інструментів.

Нова поставка карабінів від Munkees має різноманітну форму та розміри. Вона включає в себе як прості, так і подвійні карабіни, муфтовані та звичайні, розміром від 4 до 8 см.

Нова поставка мультитулів від Munkees також вражає своєю різноманітністю. У неї входять мультитули з різним набором інструментів – від простих, з набором ножів та пилок, до більш складних, з набором ключів та різноманітними інструментами. Кожен мультитул виготовлений з міцної та довговічної сталі.Завітайте та ознайомтесь з тим, що завжди стане у нагоді!